TELEFONO
+355 (0)4 22 35 597/8
E-MAIL
adf@albaniandf.org
ORARI I PUNËS
E Hënë - E Enjte: 08:00-16:30; E Premte: 08:00-14:00

Kontakt

KONTAKT

Laureta Spahiu

Përgjegjëse e Marrëdhënieve me Publikun

* Koordinatore për të Drejtën e Informimit
Email: lspahiu@albaniandf.org

Ylli Murati

Departamenti i Infrastrukturës

Email: ymurati@albaniandf.org

Irma Beci

Departamenti i Financës
Specialiste e Disbursimeve
Email: ibechi@albaniandf.org

Blendi Bushati

Departamenti i Zhvillimit Rajonal
Drejtor i Departamentit
Email: bbushati@albaniandf.org

Adnand Bërdica

Drejtor i Departamentit Juridik dhe Prokurimeve

Email: aberdica@albaniandf.org

Artjan Plasari

Njësia e Prokurimit
Përgjegjës i Njësisë së Prokurimit
Email: aplasari@albaniandf.org

Mirela Piranjani

Njësia e Administratës
Përgjegjëse e Njësisë së Administratës
Email: mpiranjani@albaniandf.org

Edlira Gjuraj

Njësia e Burimeve Njerëzore
Përgjegjëse e Burimeve Njerëzore
Email: egjuraj@albaniandf.org

ZYRAT E FSHZH

Zyra Qendrore

Rruga "Sami Frasheri", Nr 10 Tirane - Albania
Tel: +355 4 2235 597/8
Tel/Fax: +355 4 2234 885
Email: adf@albaniandf.org

⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Fier

Romeo Pasha
Menaxher Kontrate

Adresa: Zyrat e Bashkisë Fier, Kati i parë

Email: rpasha@albaniandf.org

⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Gjirokastër

Pavli Mico
Menaxher Kontrate
Adresa: Lagjia "Varosh"
Email: pmico@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Elbasan

Stavri Çollaku
Menaxher Kontrate
Adresa: Zyrat e Qarkut Elbasan, Kati i dytë
Email: scollaku@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Korçë

Stavri Collaku
Menaxher Kontrate
Adresa: Pallati i Mihail Kapuranit, Trekëndëshi, kati i dytë
Email: scollaku@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Shkodër

Agustin Lukaj
Menaxher Kontrate
Adresa: Zyrat e Qarkut Shkodër, rruga “13 dhjetori”, Shkodër
Email: alukaj@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Lezhë

Agustin Lukaj
Menaxher Kontrate
Adresa: Lagjia "Skënderbeg”, ish-shtëpia e oficerëve, Lezhë
Email: alukaj@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Kukës

Xheme Neci
Menaxher Kontrate
Adresa: Zyrat e Bashkisë Kukës
Email: xhneci@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Tropojë

Xheme Neci
Menaxher Kontrate
Adresa: Zyrat e Bashkisë Tropojë
Email: xhneci@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Peshkopi

Rafet Gjoka
Menaxher Kontrate
Adresa: Lagjia "Nazmi Rushiti"
Email: rgjoka@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Zyra Rajonale Vlorë

Romeo Pasha
Menaxher Kontrate
Adresa: Rr. "Hajro Çakërri" 5-9 kat, Vlorë
Email: rpasha@albaniandf.org
⇒Shiko ne harte

Dergoni mesazh

Kontakt

ADRESA

Rruga "Sami Frasheri", Nr 10 Tirane - Albania

E-MAIL

adf@albaniandf.org

TELEFONO

+355 (0)4 22 35 597/8

ORARI I PUNES

E hene - E enjte 08AM - 05PM, E premte 08AM - 02PM

INFORMACION SHTESE

WordPress Theme built by Shufflehound. © Fondi Shqiptar i Zhvillimit 2018 Të gjitha të drejtat e rezervuara.