TELEFONO
+355 (0)4 22 35 597/8
E-MAIL
adf@albaniandf.org
ORARI I PUNËS
E Hënë - E Enjte: 08:00-16:30; E Premte: 08:00-14:00

Kontakte te tjera

KONTAKTE TE TJERA

Laureta Spahiu

Përgjegjëse e Marrëdhënieve me Publikun

* Koordinatore për të Drejtën e Informimit
Email: lspahiu@albaniandf.org

Ylli Murati

Departamenti i Infrastrukturës

Email: ymurati@albaniandf.org

Irma Beci

Departamenti i Financës
Specialiste e Disbursimeve
Email: ibechi@albaniandf.org

Blendi Bushati

Departamenti i Zhvillimit Rajonal
Drejtor i Departamentit
Email: bbushati@albaniandf.org

Adnand Bërdica

Drejtor i Departamentit Juridik dhe Prokurimeve

Email: aberdica@albaniandf.org

Artjan Plasari

Njësia e Prokurimit
Përgjegjës i Njësisë së Prokurimit
Email: aplasari@albaniandf.org

Mirela Piranjani

Njësia e Administratës
Përgjegjëse e Njësisë së Administratës
Email: mpiranjani@albaniandf.org

Edlira Gjuraj

Njësia e Burimeve Njerëzore
Përgjegjëse e Burimeve Njerëzore
Email: egjuraj@albaniandf.org

Dergoni mesazh

Kontakt

ADRESA

Rruga "Sami Frasheri", Nr 10 Tirane - Albania

E-MAIL

adf@albaniandf.org

TELEFONO

+355 (0)4 22 35 597/8

ORARI I PUNES

E hene - E enjte 08AM - 05PM, E premte 08AM - 02PM

INFORMACION SHTESE

WordPress Theme built by Shufflehound. © Fondi Shqiptar i Zhvillimit 2018 Të gjitha të drejtat e rezervuara.